Jutalmaztuk a Jó tanuló, jó sportoló fiataljainkat

Szombaton díjaztuk a Jó tanuló, jó sportoló fiataljainkat. A KÉSZ csoport és klubunk ajándékkal jutalmazta őket.

Ez is immár hagyomány, hogy minden évben díjazzuk azokat a fiatal játékosainkat, akik nemcsak a sportban, hanem a tanulásban is kiemelkedő teljesítményt érnek el. A KÉSZ csoport nagy örömünkre mindig felkarolja ezt a nemes eseményt, így klubunkkal együtt közösen köszönthettük a Jó tanuló, jó sportoló #kiskékeket.
Ismét nagy taps fogadta a srácokat, akik a PICK Szeged-FTC NB I-es meccs szünetében léphettek pályára a PICK Arénában, a dr. Bérczi Mihály sportcsarnokban. A KÉSZ csoport képviseletében …. adta át a tableteket, az elismerő oklevelet pedig Kárpáti Krisztián, a PICK Akadémia vezetője és klubunk legendája, a PICK utánpótlás vezetője, Fekete Róbert nyújtotta át. Az átadó után közös fotó készült a pályán, ami biztos, hogy minden díjazottnak örök emlék marad.
Szép volt, fiúk! Büszkék vagyunk rátok!
Jó tanuló, jó sportoló díjazottjai, U8: Kocsis Benedek (Dózsa György Általános Iskola, edzője: Csányi Alexandra). U9: Baráth Dániel (Dózsa György Általános Iskola, edzője: Pertics Piroska). U10: Hornyák Péter (Bonifert Domonkos Általános Iskola, edzője: Bucsányi Ibolya). U11: Németh Patrik (Rókus II. Általános Iskola, edzője: Mandl Gábor). U12: Török Martin (Rókus II. Általános Iskola, edzője: Ignácz Vilmos). U13: Molnár Botond (Madách Imre Általános Iskola, edzője: Mandl Alice). U14: Báló Levente Zalán (Rókus II. Általános Iskola, edzője: Balda Ákos). U15: Ferwagner Csaba (Gedói Általános Iskola, edzője: Szabó Péter). U16 Akadémia: Fazekas Boldizsár (Vörösmarty Általános Iskola, edzője: Jámbor Kardos Viktor. Serdülő I.: Nagy Gergely János (Dugonics András Piarista Gimnázium, edzője: Hutvágner István). Serdülő II.: Kovács Vendel (Eötvös József Gimnázium, edzője: Vladan Jordovics. Serdülő III.: Szabadi János Előd (Deák Ferenc Gimnázium, edzője: Kis Márk).