Újabb PICK Szeged U21-győzelem

Negyedik győzelmét aratta az NB I/B-s férfi kézilabda-bajnokságban a PICK Szeged U21. A #kiskékek hat forduló után a harmadik helyen állnak.

Vastaps! Ez szólt a PICK Szeged U21–Kecskemét NB I/B-s bajnoki után. A #kiskékek végig magabiztosan vezetve nyertek a Kecskemét ellen. A félidőben 19–14 volt a javukra, a végén 35–32-t mutatott a Ludányi Márton sportcsarnok eredményjelzője. A szurkolók ismét remek hangulatot teremtettek, amit győzelemmel hálált meg a Kárpáti Krisztián irányította együttes. A PICK Szeged U21 a hat forduló alatt négy győzelmet, egy döntetlent és egy vereséget könyvelhetett el, és jelenleg 9 ponttal a harmadik helyen áll.

Az NB II-ben szereplő PICK Szeged U23 hazai pályán szenvedett vereséget, a PICK Kézilabda Akadémia csapatai sem jártak sikerrel, mindhárom korosztályos együttes kikapott.

Eredmények

PICK Szeged U21–Kecskeméti TE Piroska szörp 35–32 (19–14)
NB I/B, 6. forduló, Szeged, PICK Aréna, Ludányi Márton sportcsarnok, 150 néző. Vezette: Kiu G., Kiu T.
PICK Szeged U21: Krivokapic, Lakatos (kapusok), Szepesi 3, Gazsó 4, Varga M. 3, Fekete G. 1, Radvánszki 3, Ludmán 4, Tusjak 3, Rea 6, Tisza 2, Hegedűs 2, Gárgyán, Szabó Á. 1, Molnár R., Szűcs B. Vezetőedző: Kárpáti Krisztián.

A bajnokság állása: 1. PLER 9, 2. BFKA-Veszprém 9, 3. PICK Szeged U21 9, 4. QHB-Eger 8, 5. Győr 8, 6. Ózd 7, 7. Tata 7, 8. Szigetszentmiklós 6, 9. Vecsés 6, 10. Békés 6, 11. BFKA-Balatonfüred 6, 12. Kecskemét 5, 13. DEAC 5, 14. Salgótarján 2, 15. Ajka 2, 16. Százhalombatta 1.

PICK Szeged U23Mezőtúr 2528 (1211)
NB II, Dél-kelet, 5. forduló, Szeged, PICK Aréna, Ludányi Márton sportcsarnok, 150 néző. Vezette: Hajdu, Halász.
PICK Szeged U23: Pedersen, Fazekas (kapusok), Magos-Dóra, Francia, Hrutka 1, Jakovljevic 2, Pintér 10, Kaposvári, Vojnár D. 6, Csíki, Budai, Szűcs P. 3, Kovács M. 1, Bai 1, Urszuly 1, Tóth M. Vezetőedző: Hutvágner István.

Eger SZSEPICK Szeged 2725 (1214)
U20, I. osztály, Kelet, 6. forduló, Eger, 100 néző. Vezette: Katona, Konyári.
PICK Szeged U20: Pedersen, Koncz, Farkas (kapusok), Furka 3, Hachbold 2, Nagy B., Német 6, Sajben, Mrdan, Járó 4, Kiss-Horváth, Kucsera 4, Losonczy 4, Nagy G., Balogh 1, Szenes 1. Vezetőedző: Szabó Levente.

Eger SZSEPICK Szeged 2720 (1413)
U18, I. osztály, Kelet, 6. forduló, Eger, 80 néző. Vezette: Katona, Konyári.
PICK Szeged U18: Áncsán, Tot (kapusok), Fogas, Balog, Traore 2, Magyar 3, Herbert 5, Janecskó 2, Horváth 3, Radenkovic, Csupor, Fazekas, Nafy B. 1, Szőnyi, Bakos, Mrdan 4. Vezetőedző: Jámbor Viktor.

BFKA-VeszprémPICK Szeged 2213 (910)
U16, I. osztály, 6. forduló, Veszprém, 80 néző. Vezette: Mándli, Pap.
PICK Szeged U16: Oltványi, Orosz (kapusok), Csurkó, Ábrahám, Boros, Császár 1, Koczkás, Kószó 3, Kovács M. 2, Kőrösi, Matic, Mátó 1, Palkó 2, Vágvölgyi E., Vágvölgyi Sz. 1, Varga L. 3. Vezetőedző: Vladan Jordovics.