Vereséggel indult az NB I/B-s szezon

A férfi kézilabda NB I/B-ben az első fordulót rendezték meg. Csapatunk, a PICK Szeged U21 idegenben, a Debrecen otthonában kezdte meg a 2022-2023-as szezont.

Az első félidő szoros eredményt hozott – a meccs elején még vezettünk is -, azonban harminc perc után 15-13-ra vezetett a DEAC.

A 40. percig ott voltunk a hazaiak nyomában, ekkor 19-18 volt az eredmény. Innen viszont már nem volt esélyünk, a Debrecen fokozatosan növelte az előnyét, és magabiztos, 31-25-ös győzelmet aratott ellenünk.

Folytatás szeptember 10-én (szombat) 16 órakor a PICK Arénában, a Ludányi Márton sportcsarnokban a Szigetszentmiklóst fogadjuk.

DEAC-PICK Szeged U21 31-25 (15-13)
NB I/B, 1. forduló, Debrecen, 200 néző. Vezette: Héjja, Kónya.
PICK Szeged U21: Lakatos, Krivokapic (kapusok), Szepesi 6, Gazsó, Koszorus 2, Varga M. 4, Fekete 2, Radvánszki 2, Tusjak 1, Rea 4, Kretz, Hegedűs 2, Gárgyán, Tóth M. 2, Szabó Á., Szűcs B. Vezetőedző: Kárpáti Krisztián.