PickBall 2018

Támogatók

PickBall: megtapasztalhatta mindenki a meccshelyzetet

Az U15-ös korosztály számára rendeztük meg a PickBall utánpótlás tornasorozat következő kupáját az újszegedi sportcsarnokban, amelyen a PICK Szeged felzárkóztató csoportja vett részt.
PickBall-kupa: lezártuk az idényt az U11-esekkel

Négycsapatos tornával zártuk a PickBall-kupa 2017-18-as idényét, amelyet a Csongrád Megyei Kézilabda Szövetséggel közösen rendeztünk meg. Az U11-es korosztály győztese a Makó KC lett, míg a Csorba László irányította PICK Szeged III. a második helyen végzett.

Egyre nívósabb a PickBall tornasorozatunk – INTERJÚ

A PICK Szeged kézilabdacsapata 2017-ben hozta létre PickBall néven utánpótlás tornasorozatát, amelyből idén már ötöt rendezett a klub, összesen pedig már tizenegynél tart. A kupa megítélésről, hátteréről és jövőjéről kérdeztük a PICK Szeged Utánpótlás szakmai igazgatóját, Herbert Gábort.

PickBall U11: kiválóan küzdöttek, a Békés nyert

A Békés Drén KC nyerte meg a PickBall utánpótlás tornasorozat tizenegyedik kiírását, amel
PickBall U11 - 2018.03.18 Galéria

fotók: Kocsis Alíz

PickBall: a tizedik kupát a PICK Szeged nyerte

Jubileumi PickBall-kupát tartottunk szombaton az U12-esek számára. Tizedszer rendeztük meg tornasorozatunkat, amelyet a PICK Szeged nyert meg a Békés-Drén KC elleni döntőben. Teimel Róbert edző tanítványai 18–17-re diadalmaskodtak 10–7-es félidei eredmény után.

PickBall U12- Ismerjünk meg újabb három szereplő csapatot

Holnap PickBall kupa-ismerjünk meg két vendégcsapatot

Szombaton a Pick Szeged U12-ES csapata az "A" csoportban indul, ahol játszik a Szigetszentmiklósi KSK illetve a TELEKOM Veszprém játékosaival.

Ismerkedjünk most meg velük is!

PickBall: erőfelmérő az U12-eseknek

PickBall: nagyszerű felkészülési lehetőség volt

PickBall: az U13-asok következnek

Szombaton idén már harmadik alkalommal rendezzük meg a PickBall-kupát, amelyen ezúttal a tizenhárom évesek lépnek majd pályára. Színvonalas tornának ígérkezik, mivel a korosztály négy legjobb csapata mérkőzik majd meg a Csonka János Szakközépiskola tornatermében.

A Békés nyerte az idei első PickBall-kupát

A Békés-Drén KC sikerével zárult az esztendő első PickBall utánpótlástornája, amelyet U10-es csapatok számára rendeztünk. Külön öröm számunkra, hogy népes szurkolótábor bíztatta a csapatokat, amit ezúton is köszönünk.

Két újabb csapat a holnapi kupán

FTC KN KFT Mile

Imádnak játszani, várják a PickBallt

Az U10-esek eseményével elindul a PickBall utánpótlás tornasorozat 2018-as idénye. Hetedszer rendezzük meg a felkészülési kupát, amelyet szombaton két helyszínen, egy-egy PICK Szegeddel bonyolítunk le. A két csapat edzőjét, Bucsányi Ibolyát és Miklós Melindát kérdeztük.