Cegléden zárta az évet a PICK SZEGED II. U13-as csapata

Cegléden zárta az évet a PICK SZEGED II. U13-as csapata. A srácok egy győzelmet és egy vereséget könyvelhettek el.

Eredmények:
PICK SZEGED II.-Hódmezővásárhelyi KE 29-15
Ceglédi KKSE-PICK SZEGED II. 20-19

Mandl Alice: - Az őszi szezon utolsó fordulóját Cegléden játszotta az U13-as korosztály. Az első mérkőzésen a játékosaim bátran, könnyen lőtték a gólokat. A vásárhelyiek fizikális erőfölénye ugyan megnehezítette a védekezésünket, de az első játékrészben megszerzett gólkülönbséget a mérkőzés végéig tudtuk tartani. A Cegléd ellen is fegyelmezetten kezdtünk, a helyzeteinket jó arányban értékesítettük. Félidőben 9-9 volt az eredményjelzőn, sőt, három perccel a vége előtt még 18-18. Gratulálok a fiúknak, mert okosan játszottak, ismét jelesre vizsgáztak küzdeni tudásból. A mérkőzés összképe alapján kétség kívül megérdemelték volna legalább az egyik pontot.