Fontos meccset nyert meg az OTP Bank - PICK Szeged U21

Hatalmas lépést tett a biztos bennmaradás felé az OTP Bank - PICK Szeged U21 NB I/B-s csapata. A #kiskékek 31–25-re nyertek a Százhalombatta ellen.

Már csak négy forduló van hátra az NB I/B-s bajnokságból. Az OTP Bank-PICK Szeged U21 a 26. fordulóban hazai pályán, a PICK Arénában, a Ludányi Márton sportcsarnokban lépett pályára. A #kiskékek számára fontos volt a győzelem megszerzése. A meccs eleje alakult szorosan, az első félidő végén már sikerült két találattal meglépni. A második harminc percben felpörgették a ritmust a szegedi fiatalok, amit nem bírt a Százhalombatta, így a végén magabiztosan, 31–25-re nyertünk. Fontos siker volt ez, hiszen ezzel a győzelemmel hatalmas lépést tettünk a biztos bennmaradás felé. A bajnokságból négy meccsünk van hátra, ebből hármat idegenben játszunk, egyetlen egyszer, május 20-án szerepelünk hazai pályán, ekkor az Egert fogadjuk.

OTP Bank - PICK Szeged U21–Százhalombatta 31–25 (13–11)
NB I/B, 26. forduló, Szeged, PICK Aréna, Ludányi Márton sportcsarnok, 100 néző. Vezette: Hornyik, Zörgő.
OTP Bank PICK Szeged U21: Lakatos, Krivokapic (kapusok), Szepesi, Gazsó 3, Koszorus 5, Varga M. 5, Fekete G. 3, Radvánszki 1, Rea, Tisza 2, Hegedűs 2, Bai, Tóth M. 1, Szabó Á. 3, Molnár 2, Szűcs 4. Vezetőedző: Kárpáti Krisztián.

A bajnokság állása: 1. Eger 45, 2. PLER 42, 3. Győr 39, 4. BFKA-Veszprém 39, 5. Békés 33, 6. Vecsés 27, 7. DEAC 26, 8. OTP Bank-PICK Szeged U21 23, 9. Tata 23, 10. Szigetszentmiklós 22, 11. 19, 12. Ózd 19, 13. Ajka 16, 14. Százhalombatta 16, 15. Salgótarján 14, 16. BFKA-Balatonfüred 13 ponttal.