Győzelemmel nyitottak a Felsőházban

Magabiztos győzelemmel kezdte szereplését a Felsőházban a PICK SZEGED U14-es csapata.

Grundfos Tatabánya-PICK SZEGED 19-26 (10-15)
Fiú U14, I. osztály, Felsőház, 1. forduló, Tatabánya.
Gólszerzőink: Laluska 7, Janecskó 6, Német 5, Bakó 3, Kiss 2, Herbert, Nyíri. Pácza.

Kiválóan kezdte a Felsőházban való szereplést a PICK SZEGED U14-es csapata. A #kisKékek idegenben, Tatabányán szálltak harcba az első fordulóban. Még a Bányász szerzett vezetést, erre azonban néggyel válaszoltunk, így átvettük a vezetést, amit nem is adtunk ki a kezünkből. Fokozatosan növeltük az előnyünket, a második félidőben egyszer még feljöttek a hazaiak három találatra, de Kiss és Laluska góljaival sikerült ismét ellépnünk. A hajrában egyetlen kérdés maradt: mekkora különbséggel nyerünk. 26-19 lett a javunkra, így egy remek győzelemmel búcsúztunk 2019-től.

Csapatunk legközelebb február 8-án az Éles Kézisulit fogadja.

Balda Ákos: - Jól kezdük a mérkőzést, úgy ahogyan kell. Jól, pontosan és ötletesen fejeztük be a támadásainkat, amivel elhúztunk négy góllal. A második félidőben volt egy kis hullámvölgyünk, amikor visszajött a Tatabánya 3 gólra, de 17-14-től fokozatosan növeltük az előnyünket és a játék képe alapján megérdemelten győztünk. Gratulálok a Fiúknak az egész őszhöz!