Győzelemmel zártak a serdülők

Remek győzelmet aratott az I. osztályú serdülő-bajnokságban szereplő PICK SZEGED. A kisKékek 22-15-re győzték le a Ferencvárost.

PICK SZEGED-Ferencváros 22-15 (14-4)
I. osztályú serdülő bajnokság, Kelet, 13. forduló, Szeged.
Gólszerzőink: Hegedűs 5, Szilágyi 4, Tusjak 4, Budai 3, Csókás 3, Pintér, Csíki, Császár.

Szépen búcsúzott az évtől a PICK SZEGED serdülő együttese. A kisKékek hazai pályán egy parádés első félidő után - ekkor már 14-4 volt nekünk - 22-15-re győzték le a Fradit. Ez volt a 11. sikerünk a bajnokságban, jelenleg a második helyen állunk a tabellán. Legközelebb jövőre, február 2-án a PICK SZEGED II. ellen vívunk házi rangadót.

Goór Róbert: - Fontos mérkőzést sikerült megnyernünk, de valamilyen formában kötelező is volt ez. Az első félidőben a kapott gólok száma önmagáért beszél. Négy gólt kapni egy félidő alatt nagy teljesítmény, ami a védekezésünket dicséri. Ha jobban koncentrálunk támadásban már tíznél is több góllal is tudtunk volna vezetni. Az első félidőben megszerzett 10 gólos vezetés kitartott a mérkőzés végéig. Csak gratulálni tudok a fiúknak a hozzá állásukhoz és a játékunkhoz, amit a mai mérkőzésen mutattak.