Megvan az első idegenbeli győzelmünk

BFKA-Balatonfüred-PICK Szeged U21 25-39 (14-21)
Férfi kézilabda NB I/B, 3. forduló, Balatonfüred, 100 néző.
PICK Szeged U21: Krivokapic, Lakatos (kapusok), Szepesi 3, Gazsó, Koszorus 4, Varga M. 5, Fekete 4, Radvánszki 3, Ludmán 4, Tusjak 1, Rea 3, Tisza 2, Hegedűs 4, Gárgyán, Szabó Á. 5, Szűcs B. 1. Vezetőedző: Kárpáti Krisztián.

Harmadik meccsünkön idegenben, Balatonfüreden léptünk pályára az NB I/B-s férfi kézilabda-bajnokságban. A hazaiak szereztek vezetést, de mindig sikerült egyenlítetünk, sőt, a 8. percben már 5-4-re mi vezettünk. Jöttek a gólok, Hegedűs, Tusjak, Fekete és Koszorus is gólt szerzett, így 9-4-re sikerült ellépnünk. Innentől pedig nem volt megállás, a két csapat között fokozatosan nőtt a különbség, 30 perc után már 21-14-re vezettünk.

A második játékrészben okosan tartottuk az eredményt, igazi csapatként küzdöttünk, összesen 12 játékosunk szerzett gólt, Luka Krivokapic pedig remekül védett, így az 50. percben 23-36 állt az eredményjelzőn. Kiválón játszottunk, megérdemelten vezettünk ilyen nagy különbséggel is. A vége magabiztos siker: 39-25 nekünk.

Legközelebb szeptember 25-én (vasárnap) 16 órakor a Győr csapatát fogadjuk a PICK Arénában, a Ludányi Márton sportcsarnokban.