Nem sikerült a pontszerzés Tatán

A férfi kézilabda NB I/B 7. fordulójában Tatán lépett pályára a PICK Szeged U21. A #kiskékek hatalmas csatában végül 26-25-ös vereséget szenvedtek, így nem sikerült a pontszerzés.

Végig nagyot küzdöttünk, igaz a meccsen egyszer sem sikerült vezetnünk. A hazaiak kezdtek jobban, de nekünk mindig sikerült egyenlítenünk. A 13. percben tört meg a lendületünk, ezt pedig a Tata kihasználta, 5-5-ről 9-5-re léptek el. A félidőben három találattal, 17-14-re vezetett riválisunk.

A második harminc percben fokozatosan jöttük fel, a 42. percben 19-18-re tornáztuk fel magunkat. Izgalmasan alakult a hajrá! Az 54. percben 26-23 állt az eredményjelzőn, mi pedig hatalmas hajrát nyitottunk. Gazsó Péter, majd Gárgyán Ádám vette be Tatai Péter kapuját, így négy perccel a vége előtt 26-25 lett az eredmény. Támadtunk többször is az egyenlítésért, azonban nem sikerült gólt szereznünk, így vereséget szenvedtünk.

Folytatás október 29-én (szombat) 16 órakor hazai pályán, a PICK Arénában, a Ludányi Márton sportcsarnokban az Ózd együttesét fogadjuk.

Tata-PICK Szeged U21 26-25 (17-14)
NB I/B, 7. forduló, Tata, 200 néző.
PICK Szeged U21: Krivokapic, Lakatos (kapusok), Gazsó 1, Koszorus 1, Varga M. 4, Radvásnzki 1, Tusjak 5, Rea 3, Kretz, Tisza, Hegedűs 1, Gárgyán 6, Tóth M., Szabó Á., Molnár R. 2, Szűcs B. 1. Vezetőedző: Kárpáti Krisztián.