Vereséget szenvedtünk Százhalombattán

Százhalombatta-PICK Szeged U21 28-25 (15-14)
NB I/B, 11. forduló, Százhalombatta, 300 néző. Vezette: Horváth, Marton.
PICK Szeged U21: Lakatos, Fazekas (kapusok), Szepesi 3, Gazsó 3, Koszorus 1, Radvánszki 2, Tusjak, Rea 2, Balogh, Tisza 4, Hegedűs 5, Gárgyán, Tóth M., Szabó Á., Molnár 1, Szűcs B. 4. Vezetőedző: Kárpáti Krisztián.

Mi szereztünk vezetést, ezután fordítottak a hazaiak, de a 22. percben 12-10 volt a javunkra. A hajrában nem potyogtak a gólok, de a Batta előbb egyenlített, majd végül 15-14-re vezetett, így ez volt a félidő eredménye.

A második játékrészben végig ott voltunk a hazaiak nyomában, többször egyenlítettünk, azonban az 47. perc után szétestünk, ezt pedig ellenfelünk könyörtelenül kihasználta, és 25-20-as vezetésre tett szert. Ez pedig komoly előnynek bizonyult, amit a Százhalombatta rutinosan megtartott, így 28-25-re nyert ellenünk.

Folytatás november 26-án (szombat) 15 órakor a PICK Arénában, a Ludányi Márton sportcsarnokban a PLER együttesét fogadjuk. A meccs megtekintése ingyenes.