Csapatok

2006-os korosztály "A"

Felső sor: Goór Róbert (edző) Csupor Albert, Farkas András, Trucz Bence, Kiss Dávid, Kovács Kristóf

Középső sor: Nagy Gergő, Takács Vajk, Herbert Benedek, Molnár Levente, Inokai Ádám

Alsó sor: Ribizsár Benjamin, Fekete Dominik, Csikkel Roland, Beslity Donát, Felhő Zalán, Szabó Benedek 

2006-os korosztály "B"

Felső sor: Mező Levente, Gregus Hunor, Chadaide Igor, Szögi Erik

Középső sor: Német Márk, Csengeri Botond, Bakó Bálint, Kucsera Máté

Alsó sor: Szőllősy Tamás, Kovacs Bence, Györki Máté, Csapó Gergő, Miklós Csongor

Hianyzó: Szőnyi Zalán

2005-ös korosztály

Felső sor: Szabados Bence, Narozsnik Patrik, Ember Áron, Balog Balázs, Losoncz Barnabás, Bacsa Bálint, Németh Csaba

Középső sor: Kószó Ádám, Temesvári Ákos, Nagy Gergő, Molnár Milán, Teimel Róbert (edző), Szente Ádám, Sutka Levente, Monoki Tamás

Alsó sor: Nyíri Márk, Szekeres Roland, Glasza Márk, Vida Márton, Széll Roland, Koncz György, Muráti Dominik, Szilágyi Dominik, Havrincsák Gábor.

Hiányzó: Habuczki Tamás

2003-2004 Felzárkóztató

Felső sor: Csillag István, Csatordai Roland, Kormányos Domonkos, Csóti Dávid

Középső sor: Molnár Máté, Lesti Máté, Sápi Máté, Börcsök Zsombor, Pertics Piroska (edző)

Alsó sor: Magyari Levente, Tanács Levente, Farkas Péter, Temesvári Dániel, Glembóczki Tamás

2004-es korosztály

Felső sor: Tóth József Rómeó, Mikuska Milán Máté, Ceglédi Milán, Halász Henrik Kristóf, Budai Barnabás Vince, Szabadi János Előd, Molnár Levente, Cseszkó Mihály

Középső sor: Szamosvári Szabolcs Zsombor, Szűcs Balázs, Üveges Gergő, Vojnár Péter, Mandl Gábor (edző), Vojnár Dániel, Magos-Dóra Márton, Záhonyi Botond, Judik Simon Juvenál

Alsó sor: Gyürki Botond, Szűcs Péter Gergő, Biczók Márk Koppány, Boróczky Botond Gábor, Jánoska Gergely, Szabó Kende, Fogarasi Márk, Rácz Bendegúz Levente

2003-as korosztály

Felső sor: Pintér Szabolcs, Gárgyán Ádám, Szilágyi Benjamin, Hegedűs Patrik, Koszó Balázs

Középső sor: Csíki Krisztián, Várhidi Attila, Kozma Zétény, Kis Márk (edző), Csókás Ádám, Szilasi Zsombor, Sarusi-Kiss Péter, Fekete Gellért

Alsó sor: Matic Dusán, Kálmán Péter, Pópity Bence, Simon Attila, Hűvös László, Kovács Martin, Kovács Levente

Hiányzik: Smányi Szabolcs

Serdülő I. osztály

Felső sor: Bagi Kristóf, Csutak Ádám, Vass Péter, Balán Norbert

Középső sor: Goór Róbert (edző), Halász Lóránt, Kurai Zoltán, Oltvány Balázs, Bajus Brunó, Csiki Csaba

Alsó sor: Nagy Balázs, Bajusz Gergő, Krivokapic Luka, Marczika Barnabás, Boróczky Bence, Csiki Rihárd, Lőrincz Marcell

Hiányzók: Rea Barnabás, Borbély András

Serdülő II. osztály

Felső sor: Juhász Kristóf, Szakálas Botond, Soós Róbert, Kaszás Erik, Molnár Richárd, Csamangó Zsombor

Középső sor: Nagy Zoltán (edző), Csengeri Hunor, Tótok Adrián, Szemán Levente, Harmati Bertaland, Janecskó Márk, Míg Tamás, Zöldy Márton, Csóti Kristóf,

Alsó sor: Nagy Kende, Érces Kornél, Deák Barnabás, Hajdú Bence, Kapusok: Hódi Richárd, Kucsera Balázs, Császár Norbert, Szalai Patrik, Dancsik Barnabás, Noska Szabolcs

Ifjúsági I. osztály

Felső sor: Vetési Bence, Molnár Sebestyén, Velky Péter (edző), Csányi Richárd, Tőkés Martin

Középső sor: Bátky Bence, Martonosi Márk, Bajusz Brúnó, Tóth József, Józsa Ádám, Tamás Menyhért Levente

Alsó sor: Lőrincz Marcell, Szabó Bence, Marczika Barnabás, Horváth Marcell, Ilicsin Szrgyán, Morvai Levente

Hiányzó: Dobay Tamás

Ifjúsági II. osztály

Felső sor: Tusjak Miklós, Földi Imre, Szőke Levente, Juhász András, Tóth-Molnár Gellért

Középső sor: Nagy Miklós, Beszédes Bence, Strifler Marcell, Szabó Péter (edző), Gitay-Gorzó Csaba, Kocsik Dániel, Makula Balázs, Tajti Sándor

Alsó sor: Mokcsay Dominik, Gercsó Balázs, Gémes Bence, Nagymihály Bence, Sarusi Kiss László, Szabó Bence, Purgel Dominik, Tóth Ádám

MOL-Pick Szeged U20

Felső sor: Kéri Imre,Balázs Olivér,Benák Dénes,Dimovics Ádám,Vetési Bence

Középső sor: Bátky Patrik,Selmeczi Roland,Martonosi Márk,Szabó Levente,Tóth József,Csernai Róbert,Götz Bence

Alsó sor: Maróti Viktor,Stefan Sunajko,Szabó Benedek,Nagy Martin,Morvai Levente,Szilágyi Zoltán,

Hiányzók: Szabó Máté, Leszkován Ádám