Csapatok

Ifjúsági I. osztály

Felső sor: Kis Márk (edző), Szilágyi Zoltán, Csiki Csaba, Kosik Balázs, Tőkés Martin, Oltványi Balázs, Józsa Ádám, Csíki Richárd, Bajus Brunó, Szabó Bence, Dobay Tamás, Csányi Richárd, Velky Péter (edző)

Alsó sor: Balán Norbert, Lőrincz Marcell, Nagy Balázs, Krivokapic Luka, Marczika Barnabás, Horváth Marcell, Kurai Zoltán, Rea Barnabás, Bagi Kristóf

Hiányzók: Becski Lambert, Tóth József

Ifjúsági II. osztály

Felső sor: Szabó Péter (edző), Földi Imre, Kocsik Dániel, Csutak Ádám, Serfőző Krisztián, Tajti Sándor, Juhász András, Makula Balázs, Gitay-Gorzó Csaba

Alsó sor: Borbély András, Molnár Richárd, Mokcsay Dominik, Szabó Bence, Nagymihály Bence, Gémes Bence, Sarusi-Kiss László, Tóth Ádám, Tusjak Miklós, Juhász Kristóf, Szőke Levente

Hiányzó: Tóth-Molnár Gellért

Serdülő I. osztály - Pick Szeged I.

Felső sor: Szabó Levente (edző), Soós Róbert, Zöldy Marcell, Csamangó Zsombor, Kaszás Erik, Szemán Levente, Beszédes Bence, Hegedűs Patrik, Tótok Adrián, Míg Tamás, Csóti Kristóf, Janecskó Márk

Alsó sor: Érces Kornél, Kinyó Gergő, Deák Barnabás, Császár Norbert, Hódi Richárd, Harmati Bertalan, Kucsera Balázs, Dancsik Barnabás, Noska Szabolcs, Szalai Patrik, Gercsó Balázs

Hiányzók: Rea Barnabás, Krivokapic Luka

Serdülő I. osztály - Pick Szeged II.

Felső sor: Goór Róbert (edző), Smányi Szabolcs, Jakovljevic Dávid, Kozma Zétény, Gárgyán Ádám, Fekete Gellért, Csíki Krisztián, Várhidi Attila, Szilágyi Benjamin, Pintér Szabolcs

Alsó sor: Csókás Ádám, Kószó Balázs, Tusjak Márton, Harangozó Bence, Hüvös László, Horvát Endre, Pópity Bence, Kovács Levente, Kovács Martin, Sarusi-Kiss Péter, Pintér Balázs

U15 I. osztály

Felső sor: Mandl Gábor (edző), Szabadi János, Tokodi Dominik, Budai Barnabás, Vojnár Dániel, Vojnár Péter, Halász Henrik, Tóth Rómeó, Mikuska Milán

Alsó sor: Szűcs Balázs, Szűcs Péter, Magos, Dóra Márton, Jánoska Gergely, Boróczky Botond, Biczók Márk, Fogarasi Márk, Záhonyi Botond, Üveges Gergő

U15 III. osztály

Felső sor: Pertics Piroska (edző), Beregszászi Gyula, Galasz Noel, Hangai Balázs, Szente Ádám, Czeglédi Milán, Csóti Marcell, Kudella Máté, Cseszkó Mihály, Molnár Levente, Ember Áron,

Alsó sor: Németh Csaba, Tóth Kornél, Kürti Róbert, Terhes Kornél, Kőszegi Edvárd, Bálint Péter, Páger Balázs, Magyari Levente, Katona Marcell, Sutka Levente, 

Hiányzók: Gyürki Botond, Molnár Milán, Vörös Dániel

U14 I. osztály

Felső sor: Teimel Róbert (edző) , Habuczki Tamás , Illésy Attila, Glasza Márk, Balogh Balázs, Losoncz Barnabás, Nagy Gergely, Monoki Tamás, Urszuly Péter, Kószó Ádám, Temesvári Ákos, Muráti Dominik

Alsó sor: Bacsa Bálint, Szilágyi Dominik, Nyíri Márk, Vida Márton, Koncz György, Széll Roland, Bozsó Barnabás, Szabados Bence, Szekeres Roland, Havrincsák Gábor.

Hiányzó: Herczeg Áron.

U13

Felső sor: Balda Ákos (edző), Inokai Ádám, Csengeri Botond, Német Márk, Kucsera Máté, Miklós Csongor Márton, Nagy Gergő, Kovács Kristóf Dominik, Molnár Levente Bence, Bóka Máté, Bakó Bálint, Csupor Albert Dezső, Felhő Zalán Zsolt, Szőnyi Zalán, Herbert Benedek Ádám, Nagy Botond

Alsó sor: Gruber Márk, Ribizsár Benjámin, Szögi Erik, Szőllősy Tamás, Kovács Bence Máté, Beslity Donát, Csapó Gergő, Györki Máté Ferenc, Szabó Benedek Levente, Farkas András, Vincze Zalán, Mező Levente

U12

Felső sor: Bilicki Máték, Szilágyi Kende, Kószó Lázár, Kis Bendegúz, Szabó Hunor, Polyák Patrik, Smányi Vince, Csamangó Bálint,Miklós Melinda (edző)

Alsó sor: Hegyes Máté, Patvaros István Dániel, Babinszki Ádám, Szabó Tomaj, Sümegi Boldizsár, Sümegi Botond, Danyi Barnabás

Hiányzók: Dékány Konrád, Monoki Balázs

U12

Felső sor: Szabó Péter, Kakuk Dávid, Bucsányi Ibolya (edző), Koczkás Andris, Császár Mátyás, Szendrei Bence

Alsó sor: Ferwagner Csaba, Balog Csanád, Tímár Ágoston, Nagy-György Csanád, Papp Botond, Martonosi Máté, Nagy Szabolcs

U11

Felső sor: Mandl Alice (edző), Szabó Bence, Kocsis Alex, Oltványi Levente, Benák Dániel, Matic Dávid, Ábrahám Róbert, Sajtos Milán

Alsó sor: Hegyes Noé, Börcsök Botond, Augusz Alex, Báló Levente, Csamangó Olivér, Ződi Borisz, Vas Bence, Ördög Dominik, Farkas Richárd, Kádár Gergely

U11

Felső sor: Bucsányi Kada, Barta Tamás, Bucsányi Ibolya (edző), Lévai Levente, Mátó Barnabás, Hódi Zsombor

Alsó sor: Tari Benedek, Szatmári Gábor, Temesvári Attila, Tóth Dominik, Varga Patrik, Szabó Balázs

U9

Hátsó sor: Frankó Barnabás, Maklári Milán, Német Patrick, Masa Roland, Török Martin, Bálint Donát, Rekötye Alex, Kiss Attila

Első sor: Páger Ákos, Tóth Tamás, Bali Máté, Papp Róbert, Patvaros Vince, Potocska László

U8

Felső sor: Sándor Lóránt, Molnár Kristóf, Bagdány Zalán, Rádity Teodor, Mezei Botond

Alsó sor: Ballali Dániel, Puszta Zsombor, Pistrui Péter, Makádi Villmos, Vadkerti Regő, Harmati Botond, Nagy Milán, Garai Norman