Csapatok

Serdülő 2: Vezetőedző: Mandl Gábor

Felső sor: Temesvári Ákos, Marjai András, Sutka Levente, Bácsi Richárd Márk, Magos-Dóra Márton, Vörös Olivér Zsombor, Szabadi János Előd, Cseszkó Mihály, Mandl Gábor

Középső sor: Sántha Gergő Róbert, Tóth Kornél, Banasák Antal, Havrincsák Gábor Dániel, Páger Balázs, Halasi Erik, Németh Csaba, Fürj Attila, Balogh Balázs László

Alsó sor, kapusok: Boróczky Botond, Földi Bendegúz, Bálint Péter Tamás, Ficsor Richárd. 

Hiányzók: Császár Norbert, Szente Ádám, Muráti Dominik, Bóka Máté Ferenc, Jánoska Gergely, Magyari Levente

 

U15: Vezetőedző: Balda Ákos

Felső sor: Csupor Albert Dezső, Német Márk, Bakó Bálint, Kucsera Máté, Nagy Botond, Szőnyi Zalán, Magyar Máté, Nagy Dániel, Herbert Benedek Ádám, Balda Ákos

Középső sor: Kiss Levente, Csengeri Botond, Szögi Erik, Dudás Zsombor, Molnár Levente Bence, Miklós Csongor Márton, Szabó Benedek Levente, Szőllősy Tamás, Monoki Balázs

Alsó sor, kapusok: Áncsán Barnabás, Györki Máté Ferenc, Kovács Bence Máté.

Hiányzók: Nyíri Márk, Pácza Dániel, Ripco Patrik, Janecskó Alex

 

U14: Vezetőedző: Szabó Péter

Felső sor: Szabó Péter, Balog Csanád, Koczkás András Bálint, Dékány Tamás, Kószó Lázár, Szabó Péter, Babinszki Ádám Márk, Ferwagner Csaba Áron, Hegyes Máté Lajos

Középső sor: Császár Mátyás, Szendrei Bence János, Martonosi Máté, Papp Botond Bendegúz, Nagy Szabolcs, Szabó Tomaj Iván, Tímár Ágoston Szabolcs, Canjavec Tamás 

Alsó sor, kapusok: Kakuk Dávid, Szabó Hunor Zalán, Nagy-György Csanád. 

Hiányzó: Nagy Zsigmond.

 

U13: Vezetőedző: Mandl Alice

Felső sor: Erdélyi Balázs, Benák Dániel, Hoffmann Márton, Vágvölgyi Szilárd, Mátó Barnabás, Répás Benedek, Vágvölgyi Előd, Maróti Bence, Ábrahám Róbert László, Mandl Alice

Alsó sor: Márkucz Tamás, Ződi Borisz, Béres Gergő, Augusz Alex, Ördögh Dominik, Takács Marcell Soma, Báló Levente Zalán, Szatmári Gábor, Kocsis Alex István.

Hiányzók: Levai Levente, Molnár Zsombor, Matic Dávid, Oltványi Levente, Vas Bence, Czentye Botond.

 

U12: Vezetőedző: Bucsányi Ibolya

Felső sor: Nagy Zoltán, Tóth Tamás, Meskula Máté, Bálint Donát, Bucsányi Kada, Szabó Bence, Tóth Dominik, Kádár Gergely, Tari Benedek, Csamangó Olivér, Bucsányi Ibolya

Alsó sor, kapusok: Farkas Richárd, Németh Patrick, Szabó Balázs.

Hiányzók: Maklári Milán, Temesvári Attila.

 

 

U11: Vezetőedző: Ignácz Vilmos

Felső sor: Rekötye Alex, Garai Norman Milos, Masa Roland Gábor, Kiss Attila, Frankó Barnabás Levente, Lénárt Ádám, Sándor Lóránt Mátyás, Sápi Sebestyén, Rozinka Szabolcs, Búza Barnabás

Középső sor: Papp Róbert László, Galambos László, Forgács Tamás Bence, Páger Ákos, Sümegi Boldizsár, Potocska László Ede, Molnár Kristóf János, Kopasz Dániel, Patvaros Vince, Bali Máté Bence

Alsó sor: Tóth Péter Álmos, Török Martin.

 

U10: Vezetőedző: Juhászné Miklós Melinda

Felső sor: Kethevoama Gergely, Ballai Dániel, Glasza Nimród, Vadkerti Regő, Mezei Richárd Botond, Bagdány Zalán, Rádity Teodor, Makádi Vilmos, Juhászné Miklós Melinda

Alsó sor: Nagy Martin Noé, Császár Dávid, Hódi Ádám László, Pap Csongor, Balog Máté, Biczók Krisztián, Nagy Milán, Németh Patrik. 

Hiányzó: Gyalog Benett.