Ifjúsági II. osztály: felzárkóztak, de vereséget szenvedtek

Az ifjúsági II. osztály második fordulójában Szabó Péter tanítványai a Budai Farkasokat fogadták. Hamar nagy előnyhöz jutottak a vendégek, de sikerült ledolgoznia hátrányát a Picknek, azonban a győzelem így is elmaradt.

Pick Szeged – Budai Farkasok 21–30 (10–12)
Férfi kézilabda, ifjúsági II. osztály, 2. forduló. Szeged, Csonka-tornaterem, 20 néző. Vezette: Somodi, Ujhelyi.
A Pick Szeged gólszerzői: Földi 4, Kocsik 4, Gitay-Gorzó 3, Beszédes 2, Gercsó 2, Makula 1, Juhász 1, Tóth 1, Mokcsay 1, Tóth-Molnár 1, Tusjak 1.

Szabó Péter, a Pick Szeged edzője: – A mérkőzés elején sajnos bent maradtunk az öltözőben. Az ellenfél gyors és erőszakos játékának nem találtuk az ellenszerét, így a 15. percben már 2–9 állt az eredményjelzőn. Ekkor érkeztünk meg a játékba és az erőszakos játékstílushoz alkalmazkodva elkezdtük a felzárkózást. A második félidő közepén az egyenlítésért támadhattunk, de elfáradtunk, így az ellenfelünk ismét elhúzott és megérdemelten nyerte meg a találkozót.

A harmadik fordulóban szeptember 29-én, pénteken 18 órától Törökszentmiklóson játszik majd Szabó Péter csapata.