Remek második félidő – Marczika Barnabás 4 gólt szerzett

Magabiztos győzelmet aratott a PICK SZEGED ifi az I. osztályú-bajnokságban. Csapatunk az Orosházát győzte le 33-25-re. A meccsen kapusunk, Marczika Barnabás 4 gólt szerzett.

PICK SZEGED-Orosháza 33-25 (16-15)
Ifjúsági I. osztály, Kelet, 19. forduló, Szeged.
PICK SZEGED: Marczika 4, Krivokapics, Gémes – Noska 1, Lőrincz 4, Hegedűs 6, Kaszás 2, Csiki Cs. 3, Csíki R. 2, Kinyó 1, Rosta B. 4, Kurai 1, Gárgyán, Rea 2, Szilágyi, Tőkés 3. Vezetőedző: Velky Péter.

A meccs elején még a vendégek vezettek, a 6. percben Marczika Barnabás gólja után már nálunk volt az előny, 4-3 volt a javunkra. Ezután fokozatosan növeltük az előnyünket, 2-3 góllal vezettünk. A 28. percben 16-13 volt nekünk, a hajrá azonban az Orosházáé volt, így 30 perc után csak 16-15-re vezettünk.

Szoros lett a meccs, a második játékrész elején egyenlített ellenfelünk. A 37. perc után csináltunk egy 3-0-s rohamot, majd a 41. percben is, így 28-22-re léptünk el, Innen már nem adtunk esélyt, magabiztosan szereztük meg a győzelmet. A meccs érdekessége, hogy kapusunk, Marczika Barnabás 4 gólt szerzett!

A bajnokság állása: 1. FTC 36, 2. PICK SZEGED 29, 3. Békés 25, 4. Dabas 24, 5. Kecskemét 23, 6. Gyöngyös 18, 7. Balmazújváros 18, 8. DEAC 16, 9. Honvéd 15, 10. Békéscsaba DKSE 15, 11. Eger 14, 12. Orosháza 10, 13. Cegléd 8, 14. Ózd 5.

Legközelebb március 18-án (szerda) 15 órakor a Balmazújváros otthonában lépünk pályára.