Serdülő I. osztály: újabb fölényes szegedi siker

Eddigi legnagyobb különbségű győzelmét aratta a Pick Szeged idén a serdülő I. osztályban. Goór Róbert tanítványai 37–10 nyertek a harmadik fordulóban a Cegléd ellen.

Pick Szeged – Ceglédi KKSE 37–10 (21–3)

Fiú kézilabda, serdülő I. osztály, 3. forduló. Szeged, Etelka sor, 30 néző. Vezette: Sebestény, Sebők.

A Pick Szeged gólszerzői: Lőincz 9, Csiki R. 5, Bajus B. 5, Bagi 5, Balán 4, Oltványi 2, Bajusz G. 2, Nagy B. 2, Borbély 2, Csiki Cs. 1.

Goór Róbert, a Pick Szeged edzője: – Nagy iramban kezdtük a mérkőzést, ezt a sebességünket pedig végig fenn tudtuk tartani a mérkőzés során, így nagykülönbségű győzelmet arattunk. Támadásban és védekezésben is nagyon jól játszottunk.

A negyedik fordulóban a Pick Szeged október 7-én, szombaton 16 órakor Balmazújvárosban lép pályára.