U13

PickBall Kupa szombaton

Szombaton két korosztály, az U12 és U13 számára rendezünk tornát PickBall Kupa néven. Két helyszínen, a Piarista Gimnáziumban és az Etelka sori sportcsarnokból zajlik majd esemény, az előbbi létesítményben az U12-es, míg az utóbbiban az U13-as korosztály lép majd pályára.

U12, csapatok: OTP Bank - PICK Szeged, Ferencvárosi TC, Pécs. PLER-Budapest.

U13, csapatok: OTP Bank - PICK Szeged, PLER-Budapest, Pécs, Ferencvárosi TC.

U12, meccsek (Piarista gimnázium)

10.30: FTC-PLER

Tornagyőztes az OTP Bank - PICK Szeged U13
Az orosházi edzőtábor után egy 4 csapatos tornán vett részt az OTP Bank - PICK Szeged U13-as csapata.
Szombaton PickBall utánpótlástorna Szegeden

Szombaton két korosztályban, két helyszínen rendezzük meg a PickBall utánpótlás kézilabdatornát.

Évek óta hagyomány, hogy klubunk több korosztályban is megrendezik a PickBall utánpótlástornát. Szombaton két helyszínen, két korosztályban 4-4 csapat vív majd minden bizonnyal ádáz csatát egymással.

Az U12-sek a Piarista gimnázium sportcsarnokában lépnek pályára.

Két győzelem Kiskunmajsán

Kiskunmajsán szerepelt az OTP Bank - PICK Szeged II. U13-as csapata. Az országos gyermekbajnokság 6. fordulójában két meccset játszottak, és a #kiskékek mind a kettőt magabiztosan myegnyerték.

Eredmények:
OTP Bank - PICK Szeged II.– Kecel KC 19-14 (9-6)
OTP Bank - PICK Szeged II.– Kiskunmajsa KC 23-15 (14-9)

Négy meccs, három győzelem a mérlegünk

Két csapatunk is Kecskeméten szerepelt az U14-es bajnokságban. A PICK SZEGED U13 kétszer nyert, az U14 egyszer győzött.

Mandl Alice

A testnevelői diplomám megszerzésével egy időben kezdődött a kézilabda edzői pályám.

Hosszú évekig női kézilabda kluboknál dolgoztam. Két évig a Szentesi Kontakta SE, majd a 1983-1994-ig a Szegedi Textilművek SE utánpótlás korú játékosaival foglalkoztam.  1996-tól a Diák Kézilabda Sportegyesület színeiben sportoló kézis lányok trénere voltam.

A Pick Szeged utánpótlás-nevelésének munkájában 2007 óta veszek részt.