Mandl Gábor

Több sportágat kipróbáltam gyermekkoromban: kosárlabda, torna, labdarúgás, birkózás. Ifjúsági magyar bajnokság III. helyezést értem el szabadfogás kategóriában. 1980-ban kezdtem tanítani és edzősködni. Kézilabdával 1982-töl foglalkozom. Diákolimpián csapataim különböző korcsoportban 28 alkalommal voltak országos döntőn fiúkkal és lányokkal egyaránt. 2015-ben egyetemi diplomát szereztem. Edzőként elért eredményeim: Diákolimpián 4x voltam I., 4x II., 8x III. helyezett. Egyesületi versenyek: Országos Ifjúsági Bajnokság III., OSB III. hely. Gyermekbajnokság 3x I.,1x II., 2x III. Nemzetközi versenyek Teramo, Partille, Neuss, Quirinus cup,Bécs  Handball Tournament Schmelz I. helyezés. Olimpián résztvevő játékosaim: Pigniczki Krisztina, Laluska Balázs, Bódi Bernadett. Válogatott játékosaim: Borbély Zsanett, Kazai Anita, Kotormán Attila, Buday Dániel. NB I, –es Tanítványaim: Szabó Mónika, Huba Dóra, Asztalos Judit, Laluska Eszter, Giron Éva, Barna Éva, Sastyin Andrea, Fejes Endre, Oláh Gábor, Bajorhegyi Ádám, Szepesi Dániel, Sutka Norbert, Kovács Róbert, Ifj. Buday Ferenc, Bajus Brunó, Marczika Barnabás, Rea Barnabás. Tanítványaim, akikből kézilabdaedző lett: Buday Dániel, Deák Tamás, Laluska Balázs, Nagy Noémi, Szabó Levente, Szabó Péter, Szepesi Dániel, Vágó Attila. Kitüntetések: Magyarország Kézilabdázásáért ezüstjelvény, Tanév Legeredményesebb Diákolimpia Testnevelője.

Telefonszám: 70/593-7200