Mandl Gábor

Több sportágat kipróbáltam gyermekkoromban: kosárlabda, torna, labdarúgás, birkózás. Ifjúsági magyar bajnokság III. helyezést értem el szabadfogás kategóriában. 1980-ban kezdtem tanítani és edzősödni. Kézilabdával 1982-töl foglalkozom. Diákolimpián csapataim különböző korcsoportban 28 alkalommal voltak országos döntőn fiúkkal és lányokkal egyaránt. 2015-ben egyetemi diplomát szereztem. Edzőként elért eredményeim: Diákolimpián 4x voltam I., 4x II., 8x III. helyezett. Egyesületi versenyek: Országos Ifjúsági Bajnokság III., OSB III. hely. Gyermekbajnokság 3x I., 2x III. Nemzetközi versenyek Teramo, Partille, Neuss, Quirinus cup I. helyezés. Olimpikon résztvevő játékosaim: Pigniczki Krisztina, Laluska Balázs, Bódi Bernadett. Válogatott játékosaim: Kotormán Attila, Buday Dániel, Borbély Zsanett. NB I –es Tanítványaim: Szabó Mónika, Huba Dóra, Asztalos Judit, Laluska Eszter, Giron Éva, Barna Éva, Sastyin Andrea, Kazai Anita, Fejes Endre, Oláh Gábor,Bajorhegyi Ádám, Szepesi Dániel, Sutka Norbert,Kovács Róbert, Ifj. Buday Ferenc. Tanítványaim akikből kézilabda edző lett: Vágó Attila, Szabó Levente, Szabó Péter,Buday Dániel,Nagy Noémi, Deák Tamás, Laluska Balázs, Szepesi Dániel Kitüntetések: Magyarország Kézilabdázásáért ezüstjelvény, Tanév Legeredményesebb Diákolimpia Testnevelóje.

Telefonszám: 70/593-7200