Megyei rangadót nyert a PICK SZEGED U23

Megyei rangadót játszott a PICK SZEGED U23-as csapata az NB II-ben. Velky Péter tanítványai a remek első félidei játéknak köszönhetően 30-24-re győzték le a Makót.

Pick Szeged - Makói KC 30-24 (19-9)

Férfi kézilabda NB II, Dél-keleti csoport, 7. forduló, Szeged, Csonka gimnázium, 100 néző. Vezette: Nagy, Túróczy.
PICK SZEGED: Marczika – Kurai 4, Csányi 5, Kinyó, Csíki 2, Szilágyi 1, Rosta 2. Csere: Krivokapics (kapus), Lőrincz 4, Kaszás 1, Rea 6, Bajus 4, Csiki, Tőkés 1. Vezetőedző: Velky Péter.

Velky Péter: Jól indult a mérkőzés, mindkét oldalon a védekezés dominált, ennek köszönhetően volt 3-3 az állás a 15. percben. Utána már sikerült feltörni az ellenfél védőfalát, valamint a jó védekezésnek köszönhetően a sok labdaszerzésből tudtunk indulni és 10 gólra el tudtunk lépni. A második félidő elején bealudtunk, sok egyszerű gólt kaptunk, amire a másik oldalon nem tudtunk válaszolni. Utána magunkhoz tértünk és tartottuk a különbséget a mérkőzés végéig.

Csapatunk legközelebb szombaton (november 16.) 18 órakor Kunszentmártonban lép pályára.