OSB-döntő: egy pontot szereztünk, holnap még bejuthatunk az elődöntőbe

Egy vereséggel és egy döntetlennel kezdte az Országos Serdülő Bajnokság döntőjének csoportkörét a Pick Szeged Szigetszentmiklóson. Amennyiben az FTC holnap megveri az Elektromost és a szegediek győznek a Hajdúböszörmény ellen, akkor a Pick jutna az elődöntőbe.

A csoport mai eredményei:

Bp. Elektromos SE - Hajdúböszörményi TE 34-26 (17-15)
FTC II-Allimax - Pick Szeged II 24-19 (10-9)
Hajdúböszörményi TE - FTC II-Allimax 23-41 (13-18)
Pick Szeged II - Bp. Elektromos SE 18-18

Holnap rendezik:

9.30: FTC II-Allimax - Bp. Elektromos SE
10.40: Pick Szeged II - Hajdúböszörményi TE

Szabó Péter, a Pick Szeged edzője: - Az előzetes várakozásom az volt, hogy a Fradit kell legyőznünk, mert az Elektromos jobb csapat náluk. Az első mérkőzésünket ma reggel az FTC ellen játszottuk. Az első félidőben jól kézilabdáztunk, viszont a második játékrészben szétestünk támadásban és védekezésben egyaránt. Bár az ötgólos vereség kicsit túlzó, a félidő döntő többségében 2-3 találattal mentek a zöld-fehérek. A második mérkőzésen nagyon jól védekeztünk az Elektromos ellen, és a kapusteljesítmény is kiváló volt. A második félidőben végig vezettünk, onnan lett végül döntetlen a végeredmény. Szeretnénk bejutni az elődöntőbe, ehhez az kell a szombati győzelmünkön kívül, hogy a Fradi legyőzze az Elektromost.