Pick Szeged Serdülő II.

Serdülő I. osztály: gyermeteg hibákat vétettünk

Szoros mérkőzésen kétgólos vereséget szenvedett II.-es csapatunk a serdülő I. osztályban hazai pályán a Békéscsaba DKSE-től.

PICK SZEGED II. – Békéscsaba DKSE 25–27 (10–15)

Serdülő I. osztály: nyertünk, de újabb játékosunk szenvedett súlyos bokasérülést

Második győzelmét szerezte meg a harmadik fordulóban II.-es csapatunk a serdülő I. osztályban, mivel a Debrecent hazai pályán 32–24-re felülmúlta.

Serdülő I. osztály: PICK-es házi rangadót rendeztek

Házi rangadót rendeztek a Serdülő I. osztály Keleti csoportjának negyedik fordulójában. A két PICK Szeged csatájából az idősebbek jöttek ki győztesen, Szabó Levente tanítványai 21–19-re győzték le Goór Róbert csapatát.

Pick Szeged Serdülő I.
Serdülő II. osztály: feljutottunk az első osztályba!

Győzelemmel zártuk a bajnokságot a Serdülő II. osztályban, így Nagy Zoltán tanítványai veretlenül, egy döntetlenül az első helyen végeztek, aminek eredményeként a következő idényben az első osztályban indulhat a II.-es csapatunk is.

Serdülő II. osztály: a mi játékunk dominált

A Serdülő II. osztály 21. fordulójában a PICK Szeged 43-23-ra győzött a Kiskunmajsa ellen hazai környezetben.

PICK Szeged - Kiskunmajsa KSE 43-23 (17-12)
A PICK Szeged gólszerzői: Noska 8, Császár 7, Soós 5, Csengeri 4, Zöldy 3, Csamangó 3, Janecskó 3, Szemán 3, Dancsik 2, Szalai 2, Juhász 2, Míg 1.

Serdülő II. osztály: kiemelkedő volt a védekezés és a kapusteljesítmény

Nagy Zoltán tanítványai ötgólos győzelmet arattak a Serdülő II. osztály Keleti csoportjában, így hatpontos előnnyel továbbra is vezetik a tabellát a Mizse KC előtt.

Mezőkövesdi KC - PICK Szeged II. 23-28 (10-12)
Fiú kézilabda, Serdülő II. osztály, Keleti csoport, 20. forduló. Mezőkövesd, 30 néző. Vezette: Győr, Hadas.

A PICK Szeged II. gólszerzői: Csengeri 7, Csamangó 4, Dancsik 4, Szemán 3, Míg 3, Érces 2, Soós 2, Kaszás 1, Tótok 1, Csóti 1.

Serdülő II. osztály: kiütéses siker, negyven góllal győztünk

Szezoncsúcsot döntött a Serdülő II. osztályban érdekelt csapatunk. Nagy Zoltán tanítványai negyven gólos különbséggel győzték le a Vecsést, így már a múlté a Kecskeméti Sportiskola elleni (43-11) harminckét gólos gólrekord.

Temesvár: hibátlanul zártuk a felkészülési tornát

A korosztályos válogatottak összetartása miatt az utánpótlás bajnokságok is szüneteltek az elmúlt héten. Emiatt Nagy Zoltán edző Serdülő II. osztályban szereplő csapata Temesváron vett részt felkészülési tornán.

Eredmények:

SCM Politehnica - PICK Szeged 19-23 (8-11)
Alpha Oradea - PICK Szeged 26-27 (13-16)
LPS Banat Timisoara - PICK Szeged 26-29 (15-18)

Serdülő II. oosztály: taktikusan kézilabdáztunk

Már az első félidőben tizennégy gólos előnyt építettünk fel a Balassagyarmat ellen a Serdülő II. osztályban, így a szoros második játékrész ellenére is magabiztos győzelmet arattunk.

Balassagyarmati Kábel SE - PICK Szeged II. 18-29 (8-22)
Fiú kézilabda, Serdülő II. osztály, Keleti csoport, 18. forduló. Balassagyarmat, 100 néző. Vezette: Gyimesi, Tóth.
A PICK Szeged II. gólszerzői: Csengeri 6, Noska 5, Dancsik 5, Csamangó 3, Érces 2, Soós 2, Zöldy 2, Kaszás 1, Császár 1, Szemán 1, Hegedűs 1.

Serdülő II. osztály: gyakorolhatták figuráikat

Nagy Zoltán tanítványai huszonegy gólos győzelmet arattak hazai pályán a Serdülő II. osztályban a Törökszentmiklósi Székács ellen.

PICK Szeged II. - Törökszentmiklósi Székács KE 35-14 (15-5)
Fiú kézilabda, Serdülő II. osztály, Keleti csoport, 17. forduló. Szeged, Csonka-tornaterem, 50 néző. Vezette: Kovács, Papp.
A PICK Szeged II. gólszerzői: Kaszás 6, Császár 5, Míg 4, Dancsik 4, Hegedűs 4, Juhász 3, Soós 2, Zöldy 2, Csamangó 2, Szalai 1, Deák 1, Tótok 1.

Serdülő II. osztály: megőriztük veretlenségünket

Megőrizte veretlenségét a Serdülő II. osztályú csapatunk Ózdon, szerdán 16.15-től pedig a Törökszentmiklósi Székács ellen menetelhetnek tovább Nagy Zoltán tanítványai.

ÓAM-Ózdi KC - PICK Szeged II. 30-31 (17-15)
Fiú kézilabda, Serdülő II. osztály, Keleti csoport, 16. forduló. Ózd, 120 néző. Vezette: Aczél, Paulovics.
A PICK Szeged II. gólszerzői: Csamangó 10, Kaszás 7, Zöldy 3, Juhász 3, Csengeri 2, Soós 2, Míg 1, Érces 1, Noska 1, Szemán 1.

Serdülő II. osztály: dinamikusabban kézilabdáztak

Tizenegygólos győzelmet arattunk a serdülő II. osztly 15. fordulójában.

PICK Szeged II. - Nyíregyháza 33-22 (15-12)
Fiú kézilabda, Serdülő II. osztály, 15. forduló. Szeged, újszegedi sportcsarnok, 50 néző. Vezette: Száva, Szegedi.
A PICK Szeged II. gólszerzői: Csengeri 9, Dancsik 7, Érces 6, Kaszás 5, Míg 4, Zöldy 1, Noska 1.

Serdülő II. osztály: összeszedetten játszottak

Tizenhét gólos sikert aratott csapatunk a Serdülő II. osztályban hazai pályán a Törökszentmiklósi KE ellen. Nagy Zoltán tanítványai jövő vasárnap ismét itthon lépnek pályára, 15.45-től a Nyíregyházát fogadják.

PICK Szeged II. - Törökszentmiklósi KE 30-13 (17-6)
Fiú kézilabda, Serdülő II. osztály, 14. forduló. Szeged, Csonka-tornaterem, 35 néző. Vezette: Juhász, Szilágyi.
A PICK Szeged II. gólszerzői: Csengeri 8, Soós 6, Hegedűs 3, Szemán 3, Tótok 3, Míg 2, Dancsik 1, Szalai 1, Noska 1, Juhász 1, Deák 1.

Serdülő II. osztály: dolgoznak tovább

Négygólos győzelmet aratott klubunk csapata a Serdülő II. osztályban. Nagy Zoltán tanítványai a PLER otthonában nyertek, szerdán pedig a Törökszentmiklóst látják majd vendégül 16.15-től a Csonka-tornateremben.