Jutalmaztuk a „Jó tanuló, jó sportoló” játékosainkat

A szombati Szeged–Veszprém rangadó előtt jutalmaztuk a „Jó tanuló, jó sportoló” utánpótlás játékosainkat.

Immár szép hagyomány a klubunk életében, hogy jutalmazzuk a „Jó tanuló, jó sportoló” utánpótlás játékosainkat. A szombati nagy rangadó előtt hatalmas taps közepette vonultak a pályára Feketéné Julika vezetésével a fiatalok.

Klubunk és a KÉSZ csoport díjait vehették át. Vargáné Muráti Lili (KÉSZ csoport), Balda Ákos (PICK Kézilabda Akadémia szakmai igazgató), Fekete Róbert (OTP Bank-PICK Szeged utánpótlás operatív igazgató) adta át az elismeréseket és a KÉSZ csoport ajándékát.

Sokan jelentkeztek, összesen 61-en pályáztak, ebből 11 kiválóan sportoló és tanuló utánpótlás játékost ünnepeltünk a rangadó előtt.

Jó tanuló, jó sportoló díjazottjaink:

U8: Ördögh Tamás (Dózsa György Általános Iskola). U9: Danyi Antal (Tisza-parti Általános Iskola). U10: Kocsis Benedek (Dózsa György Általános Iskola). U11: Cselovszki Áron Szabolcs (Németh László Gimnázium és Általános Iskola, Hódmezővásárhely). U12: Ocskó Dominik (Szent Antal Katolikus Általános Iskola, Tiszasziget). U13: Pajor Zsombor (Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI). U14: Hajagos Albert (Madách Imre magyar-angol kéttanítási nyelvű Általános Iskola). U15: Körősi Botond (Madách Imre magyar-angol kéttanítási nyelvű Általános Iskola). U16: Répás Benedek (Gábor Dénes Technikum és Szakgimnázium). U18: Szélpál Máté (Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium). U20: Koncz György (Gábor Dénes Technikum és Szakgimnázium).